SUSISIEKITE

Klauskite, mielai atsakysime​

ADRESAS

Kražių g. 11, Butkiškės k., Kelmės raj. LT-86272

TELEFONAS

868642108

EL-PAŠTAS

info@vedika.lt

PUSLAPIS

www.vedika.lt

REKVIZITAI

VšĮ Vaikų ugdymo centras “Vedika” 

Įmonės kodas: 305614959 

Adresas: Kražių g. 11, Butkiškės k., Kelmės r., LT-86272 

Tel. pasiteiravimui: 868642108

El. paštas: info@vedika.lt

PREKIŲ PRISTATYMO/GRĄŽINIMO SĄLYGOS

 PREKIŲ PRISTATYMO SĄLYGOS
Apmokėjus užsakymą darbo dieną iki 12 val, prekės pristatomos per 1-2 darbo dienas. Apmokėjus užsakymą ne darbo ar švenčių dienomis prekės pristatomos per 2-3 darbo dienas.
Pardavėjas pasilieka teisę keisti transportavimo įkainius atsižvelgiant į užsakymo sumą, prekės matmenis, pristatymo vietą.
Jei praėjus 5 dienoms po apmokėjimo negavote užsakytų prekių susisiekite su mumis elektroniniu paštu: info@vedika.lt arba telefonu 8-68642108

 PREKĖS GRĄŽINIMO SĄLYGOS
Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis ūkio ministro 2001m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 “Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo” patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.

Pirkėjas turi teisę grąžinti prekes pranešdamas apie tai Pardavėjui raštu (elektroniniu paštu, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę ir jos užsakymo numerį) ne vėliau kaip per 7 (septynias) darbo dienas nuo prekės pristatymo dienos.
Būtina nurodyti šiuos duomenis: kliento vardas/pavardė, užsakymo numeris, iš kurio ketinama grąžinti prekę, nurodomos konkrečios grąžinamos prekės, įvardijamos grąžinimo priežastys.
Tai yra būtina sąlyga pinigų grąžinimui už grąžinamas prekes. Transportavimo išlaidas grąžinant ar keičiant į kitą prekę apmoka klientas.
Grąžinus prekę, pinigai grąžinami 14 darbo dienų laikotarpyje nuo grąžintų prekių priėmimo dienos. Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą, nurodytą prekių grąžinimo formoje. Siuntimo išlaidos nėra grąžinamos.