Birželio 21-24 d.

Golokaparty - blaivus festivalis visai šeimai

Butkiškės k., Kražių g. 11, Kelmės r. (Naujoji Gokula)

Su džiaugsmu pranešame, kad legendinis blaivus Golokaparty festivalis sugrįžta atsinaujinęs! 🤩🥳 Kelmės rajone, Butkiškės kaime, nuostabiai gražiame gamtos prieglobstyje🌅. Pasibaigus mokslo metams Golokaparty festivalis bus kaip stebuklingi vartai į vasaros atostogas! Birželio 21-24 dienomis mūsų laukia sąmoningo atsipalaidavimo, bendravimo džiaugsmo, spalvingų įspūdžių kupinas ilgasis savaitgalis!🤩 Festivalio sekmadienis – Rasos šventė, kurią iki pat saulėtekio švęsime pagal senąsias lietuvių liaudies tradicijas 🇱🇹 🥳

❗️✅❗️Dalinkis šia džiugia naujiena!!! 🥰 🎉

👼🎈Planuojamas įvairiaspalvis vaikų užimtumas! Golokaparty festivalis bus tas, į kurį vaikai kvies savo tėvus: važiuojam dalyvauti!

Nuostabiai graži gamta, maudynės tvenkinyje, koncertai, tradiciniai judrūs ir socialiniai žaidimai, putų ir spalvų šėlionė (Holis), joga, kūrybinės dirbtuvės, skaniausias vegetariškas ir veganiškas maistas ir dar daugiau!

Paskaitas skaitys astrologas Egidijus Gubinas ir Tomas Girdzijauskas santykių ir vaikų ugdymo klausimais.

Vakarais bus koncertinės programos, kuriose pasirodys Ieva Zasimauskaitė, “INKILAI”, “KIGIDI KARMA su MODE”! Laužai, sutartinės, rateliai, burtai, mantros ir blaivūs ekstatiniai šokiai iki išnaktų su Andriumi Vilko!

Ir šis turiningas sąrašas yra nuolat pildomas!

O sekmadienį – Rasos šventė, kurią švęsime per visą naktį su gražiausiomis lietuviškomis tradicijomis, ši šventė bus mums kaip magiški vartai į kitą realybę, kupiną bendrystės, sutarimo, melodijų, buvimo čia ir dabar, vienyje su gamta.

Taip pat: mugė, maudynės gongų ir kitų terapinių instrumentų garsuose, laikinosios chna tatuiruotės, jodinėjimas žirgais, pasivažinėjimai jaučio tempiamu vežimu, tailandietiški masažai, astrologo konsultacijos, žoliavimas, paskaitos apie santykius, vaikų auklėjimą, savęs atradimą ir gebėjimą išlikti pozityviu ir daug daug neišdildomų prisiminimų!

Šis festivalis – tai ne tik smagiai praleistas laikas, bet ir sąmoningai išgyventas vidinis virsmas. Jau greitai bus galima įsigyti bilietus! Pasidalink šia džiugia naujiena su draugais! 🥳🤗

Gyvenimas palapinėse🏕️, geras oras – užsakytas! 😇☀️

Renginys Facebook’e

Gegužės 17 d., penktadienį, 18:30 val.

Meilės deivės Mildos šventė visai šeimai

Švenčių kalnas Graužikų k., Kelmės r.

Kviečiame į lietuvių meilės deivės Mildos šventę! Susiburkime, puoselėkime lietuviškas tradicijas ir gyvąją Lietuvos kultūrą!

Pinsime draugystės apyrankes.

Žaisime žaidimus, šoksime, ratuosime.

Dainuosime ir gausime Geležinio vilko gaudimu.

Ant laužo kepsime Mildos blynelius su pienių žiedais.

Lydėsime saulę.

Bus gyva muzika, pavasarinės supynės, šventinės vaišės.

Renginys blaivus ir nemokamas, norintys gali paremti pasirinkta suma.

Rengėjai: VšĮ Vaikų ugdymo centras “Vedika” ir Asociacija „Tautos gyvastis”